KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12144457
nr 1214 4457
Matti Haupt
(1912-1999), Finland
Blandteknik, Modell, Signerad, 23x23 ca
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:40:13
27/10 16:06:45
Matti Haupt
Läs mer om Matti Haupt